יתרונותיתרונות

ב-Focus אנחנו מתמחים בהכנה למבחני GMAT, GRE ו-SAT. מעבר לשפה האנגלית ולידע המתמטי, מבחנים אלו בודקים חשיבה, ניהול זמנים נכון ויצירתיות ולכן יש לתת לתלמיד כלים מתאימים לפתרון יעיל, מהיר ומדויק. הדבר החשוב ביותר הוא מומחיות ספציפית בהוראת חלקי המבחן השונים, התאמה יחודית של שיטות פתרון, טכניקות עבודה ואסטרטגיות ששימוש נכון בהן שווה הרבה נקודות בציון.


התאמה אישית

תפירה והתאמה אישית

העבודה אתנו מתאימה לתלמידים שהם לא כמו כולם: לתלמידים חזקים במיוחד ששואפים להוציא ציון גבוה מאוד וצריכים עבודה קפדנית ומדוייקת כי אסור להם לפספס אפילו נקודה. לתלמידים שלא רגילים ללמוד ולהיבחן וצריכים עזרה בהתגברות על מחסומים ובבניית הרגלי למידה. למי שיש לו קצב וסגנון משלו. לתלמידים שרוצים שיעור שבו בכל רגע ורגע לומדים בדיוק מה שהם צריכים.


יישום של החומר

דגש על הטמעה ויישום של החומר

בכל מקום תלמדו שיטות עבודה די דומות אך תצטרכו להתמודד לבד עם יישומן בפועל. ב-Focus אנחנו מוודאים שהשיטה אכן מתאימה לכם ושאתם משתמשים בה ומיישמים אותה בהצלחה. חלק גדול מהשיעור מוקדש לפתרון תרגילים ולתחקור טעויות מכיוון שבטעויות נמצא פוטנציאל השיפור והן מלמדות מה בדרך העבודה עדיין לא מספיק מדויק או ברור. הקורס אינו קורס דוגמטי ואחיד אלא קורס שמתאים בדיוק לך - לסגנון הלמידה שלך, ליכולות ולקשיים שלך.


מענה לצרכים

מענה מדויק לצורך

אנו מלמדים את התלמיד ולא רק את החומר. אנחנו טובים בלאבחן בדיוק מה הבעיה שלך ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר בשבילך. נלמד אותך איך להיות המורה של עצמך, איך לנתח את הטעויות שלך וללמוד מהן, ואיך לנצל את היכולות והידע שלך על המבחן כדי להוציא ציון מעולה. בנוסף, Focus מציעים קורסים גם למי שלא מתאים לו ללמוד עם אחרים. אם כבר עברת קורס, אם את לומדת הכי טוב לבד או אם כבר ניגשת למבחן – מקרים כאלו דורשים התאמה אישית יותר שקורס סטנדרטי לא יכול להציע.