המלצות נוספות

עמית, תלמיד GMAT

נעזרתי בשירותיה של סיוון להכנה למבחן הGMAT והTOEFL. שיטת הלימוד שלה התאימה לי בדיוק: עסקה תמיד בת'כלס ובמה שבאמת חשוב. הרגשתי שבפרק זמן קצר אני מפגין שיפור משמעותי וממצה את היכולת שלי. סיוון היא בנאדם נעים, נחמד, אדיב והגון. נהניתי מאוד מחברתה ואמליץ על שירותיה בחום בעתיד.


טל פנקסוביץ', תלמיד GMAT

לקראת סיום שירותי הצבאי (שרתתי בקבע מספר שנים) החלטתי להרשם ללימודי תואר שני במנהל-עסקים.
במסגרת הזמן הקצר והדחוק שהיה לי (ובמסגרת הפרעות הקשב והריכוז שלי) היה לי ברור שלא ארשם לאחד הקורסים בהם לומדים את החומר בכיתה עם עוד 20 תלמידים.
בפגישה הראשונה עם המדריך (איתמר קליין. אחלה מדריך ואחלה גבר!) נאמר לי שנלמד את כל החומר למבחן בחצי מהזמן שלוקח לעשות קורס במקום אחר ובזמן ובשעות שנוחות לי.
בהתחלה לא האמנתי, אבל אז אחרי כמה שעות של לימודים הבנתי את השיטה.
אתה לומד כשנוח לך, בזמן שמתאים לך, בקצב שמתאים לך, מתעכב על הנושאים שלוקח לך יותר זמן להבין ולא מבזבז זמן מיותר על הנושאים שהבנת בקלות.
תוך זמן קצר נגשתי למבחן והוצאתי ציון שהיה הרבה מעבר למה שהייתי צריך ככה שיכולתי להרשם ללימודים בראש שקט.
תשמעו למישהו שכבר עשה את זה- אין דרך טובה יותר, מהירה יותר ונוחה יותר לגשת למבחן GMAT.
ממליץ בחום!

טל פנקסוביץ'
053-3380830 


איתמר חריטן, תלמיד GRE

סיון עמיר היא מורה מחויבת ויצירתית. היא מפשטת את הלימוד למבחן ומתאימה אותו לרמה של כל אחד. היא ממש הנעימה לי את עבודת ההכנה למבחן ועזרה לי ללמוד כללים פשוטים לייצר תשובות יותר טובות במהירות רבה יותר. זה לא עניין פשוט להפוך את עבודת ההכנה למשהו מהנה ומעניין, אבל סיון גרמה לזה להראות קל ונגיש. אם הייתי עושה קורס ולא עובד עם סיון, אני בטוח שהייתי מוציא שעות על גבי שעות בתרגילים שאינם רלבנטים לסט היכולות שלי. עם סיון הרגשתי שהיא ממש קשובה למה שחסר אצלי. מצד אחד היא באה עם הרבה נסיון, ומצד שני היא לא כפתה את הניסיון עליי אלא התאימה אותו ליכולות שלי


ענבר אליאב, תלמידת SAT

היתיי תלמידה של סיוון להכנה ל-SAT לחלק של הקריאה. אני דוברת וקוראת אנגלית שוטף ברמת שפת אם והגעתי לסיוון כי הייתי זקוקה לעזרה בהכרות עם הבחינה ובכדי לדעת איך להביא את היכולות שלי לידי ביטוי בבחינה. סיוון מאד יסודית ומקצועית ועזרה לי להסתכל על הבחינה מחדש ולימדה אותי הרבה, החל מטכניקות מהירות לענות על השאלות של אוצר המילים ועד לטכניקות של קריאה ביקורתית ומכוונת שעזרה לי רבות בבחינה. סיוון עזרה לי רבות לשקף את העבודה וההתקדמות שלי וגם בשיפור הטכניקות. בהחלט ממליצה עליה גם למי שדובר אנגלית וצריך עזרה לקראת הבחינה :)


דניאל בש, תלמידת GMAT

הגעתי ללמוד את החלק הכמותי של הגימט אצל איתמר קליין, לאחר שנים שלא נגעתי במתמטיקה ובעיצומו של תהליך למידה, לקראת הגימט, והצטערתי על כך שלא פגשתי את איתמר בתחילת התהליך, דבר שהיה חוסך לי זמן רב ואנרגיה. איתמר הוא מורה מאוד מקצועי, בקיא ברזי הגימט ובטקטיקות השונות לקצר את זמן המענה על השאלות, בעל הבנה מעמיקה של המתמטיקה אשר מאפשרת לו להסביר בצורה נכונה ואת החומר ולהבין היכן נובע הקושי או האתגר בהבנה. לאיתמר סבלנות אין קץ , מחויבות לסייע גם מחוץ לשעות השיעור הפורמלי באמצעות תשובות לשאלות בהן התקשתי וחומרי תרגול נוספים. כמו כן , איתמר ניחן ביכולת מדהימה להפוך את השאלות הקשות ביותר למובנות, ואת הקונספטים המסובכים ביותר לפשוטים יותר. איתמר הצליח להרים את רמת הידע שלי ולהעמיק אותה.
אני סבורה שאיתמר, הוא המורה, שיכול להעניק את ההכנה הטובה ביותר, הקיימת בשוק ,לחלק הכמותי של הגימט.
דניאל , 054-4337008

נעם, תלמיד TOEFL

שמי נעם מרגלית, וברצוני להמליץ בחום על סיוון עמיר בתור מורה ל TOEFL. סיוון עזרה לי לשפר את הציון שלי מ 98 ל 106 בתוך יומיים!

לפני כחודש מצאתי עצמי במצב בו היה עליי להכין עצמי בתוך 3 ימים למבחן. ציון היעד שלי היה 105. ביום חמישי, בשעה 23:00 שלחתי מייל קצר לסיוון ובתוך מספר דקות היא יצרה עמי קשר. למחרת בבוקר כבר קבענו לשיעור. סיוון עזרה לי מאוד להתמקד בדברים החשובים וסיפקה לי את כל התשתית והתמיכה הדרושים להשגת הציון. יתרה על זאת, סיוון הקדישה לי מזמנה בסוף השבוע, והפגינה אכפתיות, מקצועיות ויעילות.הציון שהשגתי הוא 106 ואני מודה לה על כך.

אני רוצה להמליץ לכל המתלבטים – היעזרו בסיוון – היא תעזור לכם להתכונן בצורה אפקטיבית , מקצועית ויעילה. אתם יכולים לסמוך עליה.


עמית, תלמידת GMAT

שלום, שמי עמית, למדתי למבחן הGMAT בפוקוס אצל סיון ואיתמר. למדתי בקבוצה עם עוד ארבעה תלמידים בלבד (!) בקורס מיוחד למכוונים ללימודים בחו"ל. במהלך השיעורים (וגם בינהם) איתמר וסיון הקדישו לי את מלוא תשומת הלב, העבירו את החומר בצורה ברורה ומקצועית וגרמו למבחן להיות קצת פחות נורא.. ממליצה בחום על הקורס!


אפרת, תלמידת TOEFL

למרות שרמת האנגלית שלי לא רעה, הייתי צריכה ציון מאוד גבוה ב-TOEFL ולכן פניתי לסיוון. השיעורים שהתקיימו בביתה היו ממוקדים, ענייניים ונתנו לי כלים לגשת לתרגול ואח"כ למבחן בצורה הטובה ביותר. הדגשים שסיון נתנה לי וההנחיה שלה בצורת עבודה מותאמת עבורי עזרו לי להגיע לציון המיוחל. ממליצה בחום גם לשיעור או שניים כדי להבין 'מי נגד מי', ויותר מזה לעבודה יותר מעמיקה כמו שאני עשיתי. מבחן הטופל לא בודק רק רמת אנגלית, יש שם יכולות נוספות שנבדקות ועבודה צמודה עם סיון עוזרת מאוד בכך.

בהצלחה!אנג'לה נבזלין, תלמידת GMAT
הגעתי לאיתמר לאחר שלא קיבלתי את ציון הג'ימאט הנדרש לי. כבר אחרי הפגישה הראשונה הרגשתי שיש לי על מי לסמוך. איתמר ידע להצביע מיד על פערי הידע שיש לי, למרות שעברתי קורס באחד המכונים הגדולים בארץ, ולאחר מכן הדריך אותי, צעד אחר צעד בצורת הפתרון האידיאלית בכל סוג וסוג של כל תרגיל בג'ימאט.
ההתקדמות הגדולה שעשיתי במהלך חודש אחד הפתיעה אותי מאוד, וכך גם הפער בציון שקיבלתי. אני חושבת שהיתרון הגדול במורה שיושב רק איתך ומרוכז רק בך היא בכך שלאחר שפתרתם עשרות תרגילים ביחד, הוא מבין את צורת החשיבה שלך ובעזרת הניסיון הרב שלו יודע לתקן אותה וכך להוביל את התלמיד לציון הנדרש.
אנג'לה נבזלין. 


מקס, תלמיד TOEFL

היי סיוון,
התקבלתי ללימודים ואישרו לי את הויזה לפני כמה ימים! אני מתחיל את הלימודים עוד חודש וחצי.
המון תודה לך על ההכנה הכי ממוקדת שיכלה להיות, בעזרתך הכרתי את המבחן בעל פה ועל הזמינות והתמיכה שנתת לי לאורך כל הלמידה! 


רוני, תלמידת TOEFL

סיון לימדה אותי למבחן ה-TOEFL. היא נתנה לי את הכלים הדרושים ועברה איתי ביסודיות על כל סוגי השאלות ועל כל קושי שנתקלתי בו. היא היתה מקצועית ביותר, והעבירה את החומר כך שהבנתי כל דבר והייתה קשובה לכל בעיה שהעליתי. קיבלתי 102 וזה הרבה בזכותה - ממליצה בחום ללמוד איתה ולהרוויח ציון מעולה! רוני.


ארי, תלמיד TOEFL

שמי ארי ואני רוצה להגיד מילה טובה על סיוון. אישית הייתי סקפטי כיצד ניתן לשפר את האנגלית בזמן קצר עבור הTOEFL. אולם, השיעור היה מאוד ממוקד בבחינה והתרכז רק בדברים אשר עלולים להכשיל אותי ושיטות להימנע מהם. בפרק הקריאה לדוגמא, עצה שניתנה לי בשיעור הפרטי, הפכה התחלה מקרטעת בבחינה להמשך מוצלח.

 בשורה התחתונה, ציון 111.


רותם אלינב, תלמידת TOEFL

הייתי צריכה לעשות את מבחן הטופל לטובת לימודים בחו"ל כשציון המינימום שהיה דרוש ממני הוא 100. חיפשתי מורה פרטי כי זו הדרך הטובה ביותר בשבילי ללמוד. מבחר הקורסים למבחן הזה היה מצומצם מאד ואפשרויות הלמידה באופן פרטני היו מצומצמות עוד יותר... סיון הייתה היחידה שנתנה לי מענה לצורך שלי בשיעורים פרטיים מותאמים אישית לפי הקצב שלי וגם מאד התחברתי לאנרגיות שלה. סיון עברה איתי על כל חלקי המבחן והסבירה לי בדיוק מה מצופה ממני ולימדה אותי איך להתמודד עם כל חלק. המפגשים היו מאד פעילים, היא ראתה איך אני ניגשת לכל שלב במבחן ונתנה לי פידבק בזמן אמת לגבי הצדדים החזקים והחלשים שלי והמלצות פרקטיות לשיפור ולשינוי. השיפור שלי בעקבות המשוב שלה היה מידי. בנוסף, היא שלחה לי חומרים כתובים, הדרכות וסרטונים בסוף כל מפגש והמליצה לי בצורה מפורטת על ספרי הלימוד השונים למבחן. אחרי מספר מפגשים בודדים הגעתי לרמה שאני יכולה להמשיך ללמוד לבד. תוך כדי התקופה הזו, נתקלתי גם בקשיים והיו לי עליות ומורדות בנוגע לתוצאות שלי במבחני הסימולציה. סיון הייתה זמינה לי לאורך כל התקופה הזו בטלפון, מייל וגם בנכונות להיפגש במידת הצורך. היא עזרה לי בעצות, בדגשים וביצירת סדרי עדיפויות בלמידה ובהתמקדות שלי. חווית הלמידה שלי עם סיון הייתה מצוינת ואני שמחה מאד על הבחירה שלי בה! הכלים וההכוונה שלה היו מדויקים ואפקטיביים, היא אפשרה לי את התנאים המותאמים אישית שהייתי זקוקה להם, העניקה לי את הביטחון בזה שהיא הייתה שם בשבילי בכל רגע שהייתי זקוקה לה והייתה סבלנית מאד. הצלחתי לקבל את המעל ל-100 המיוחל... ואני זוקפת לזכותה חלק גדול מההישג שלי. אני מאחלת לכם הצלחה רבה ובמידה ותרצו לפנות אלי בשאלות נוספות לגבי תהליך הלמידה עם סיון אשמח לענות לכם. רותם.


דוד, תלמיד TOEFL

הגעתי לסיוון לאחר שלמדתי לבד למבחן הTOEFL, ובתוך זמן קצר עזרה לי לשפר את היכולות והביצועים שלי. עזרה לי למצוא את הנק' שעלי לחזק ובנינו תוכנית עבודה שעזרה לי מאוד ובזכותה הצלחתי מאוד במבחן. השיעורים היו תמיד באווירה טובה ולא מלחיצה. סיוון הייתה זמינה גם בין השיעורים לשאלות ותמיכה מה שעזר מאוד להצלחתי ולתחושה של ביטחון.

ממליץ בחום ללמוד עם סיוון לכל אחד שמתכנן להיבחן..

דוד קלאבר


אורי, תלמיד TOEFL

נפגשתי עם סיון לכמה שיעורים פרטיים לקראת מבחן הTOEFL שלי, השיעורים היו מותאמים אישית, ממוקדים ואפקטיביים מאוד. לאורך חודש ההכנות למבחן הייתה סיון זמינה ונתנה תמיכה גם בין השיעורים, תוך שהיא מסייעת בניתוח הסימולציות, ובבניית תוכנית "אימונים".

בשורה התחתונה, קיבלתי תמורה גבוהה במחיר שווה לכל נפש - ממליץ מכל הלב!

אורי, בן 30 מבשרת-ציון, קצין בקבע.