אנחנו מדריכים מנוסים המתמחים בהכנה למבחני קבלה לתארים מתקדמים - מבחן GMAT, מבחן GRE ומבחן TOEFL. לאחר שנים של הדרכה ופיתוח בחברות ההכנה הגדולות, החלטנו לפתוח בית ספר שבו נוכל ללמד בדרך שלנו. אנחנו מאמינים שלמידה אפקטיבית דורשת יחס אישי, תוך דגש על שיפור טכניקות עבודה ומיצוי היכולת האישית.

אנחנו ב-Focus מאמינים שבעזרת ליווי אישי וצמוד ניתן להתמודד בהצלחה עם מבחנים אלו. במשך השנים לימדנו מאות תלמידים במגוון רמות והמשותף לכולם הוא הצורך במורה שיראה אותם, את היכולות שלהם ואת הקשיים שלהם, וימצא יחד אתם את הדרך להתקדם ולהצליח במבחן.

אם אתם רוצים להפיק מעצמכם את המיטב - אתם צריכים קורס ממוקד ואפקטיבי. בין אם אתם צריכים קורס ג'ימט, הכנה לבחינת טופל או מורה פרטי לג'ימט, אצלנו ב-Focus לא תקבלו קורס אחיד שמתאים לכולם אלא שיעורים שיתאימו בדיוק לכם - ללו"ז שלכם, ליכולות ולקשיים שלכם. בשיעור נאבחן את הבעיות המונעות מכם להתקדם. תלמדו לעבוד בצורה יעילה ומדויקת בשיטת עבודה המתאימה בדיוק לכם, שתעזור לכם להוציא את הציון הטוב ביותר שאתם יכולים להוציא.

קראו עוד על שיטות הלימוד שלFocus
איתמר קליין - מנהל תחום כמותי

בעל ניסיון של מעל 10 שנים בהכנת קבוצות ויחידים למבחני קבלה לתארים מתקדמים. עבד כמדריך קבוצות פסיכומטרי ו-GMAT בחברות הכנה גדולות, בהכשרת מדריכים ובפיתוח חומרי לימוד. בשנים האחרונות מתמחה בהכנה בהתאמה אישית  לחלק הכמותי של מבחני GRE, SAT, GMAT.  

סיון עמיר - מנהלת תחום מילולי

בעלת תואר שני בספרות אנגלית וניסיון של 10 שנים בהכנת קבוצות ויחידים למבחני קבלה לתארים מתקדמים. עבדה כמדריכת קבוצות פסיכומטרי ו-GMAT בחברות הכנה גדולות ובשנים האחרונות מתמחה בהכנה פרטית לחלק המילולי של מבחני GRE, SAT, GMAT ו-TOEFL תוך דגש על שיפור טכניקות עבודה ומיצוי היכולת האישית.

מתלבט/ת לגבי סוג ההכנה שמתאים לך?

רק אצלנו ב-Focus תקבלו:

קורסים בהתאמה אישית שתפורים במיוחד בשבילך

דגש על יישום והטמעת חומר

מבחני סימולציה מלאים ואלפי שאלות תרגול

חומרי לימוד ממוחשבים, המעודכנים והטובים ביותר בשוק

שאלות? דברו איתנו

טלפון 052-3266320

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
* אנא בחרו אני מתעניין/ת במבחן
אנא הקלידו פרטים נוספים

המלצות


ה-TOEFL הוא מבחן שבודק את יכולת הנבחן להתמודד עם סביבה אקדמית דוברת אנגלית. 

 

מה תקבלו בהכנה פרטית ל-TOEFL?

✔ היכרות מעמיקה עם כל חלקי המבחן
✔ תרגול וחיזוק ממוקד של נושאים חלשים
✔ תחקור מבחן ולמידה מטעויות
✔ ניהול זמנים אפקטיבי
✔ תרגול רב עם חומרי הלימוד האיכותיים ביותר

על המבחן 

במבחן ארבעה חלקים - הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, דיבור וכתיבה. בכל חלק ניתן להוציא ציון מקסימלי של 30 נקודות, סה"כ 120 נקודות במבחן.

 קראו עוד על המבחן

הקהל הניגש למבחן זה הוא מגוון מאוד - ספורטאים או מוזיקאים שרוצים להתקבל לתוכניות בחו"ל יצטרכו בדרך כלל להוציא ציון של 70-80, ואילו נבחנים שמנסים להתקבל לתארים מתקדמים באוניברסיאות יוקרתיות יצטרכו ציון גבוה מאוד של 110, עם מינימום מרווח טעות.

גם מבחן ה-TOEFL עצמו מגוון - ארבע המיומנויות השונות (הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, דיבור, כתיבה) משתנות דרמטית מנבחן לנבחן. לדוגמה, יש נבחנים שחזקים מאוד בהבנת הנשמע ודיבור, אך חלשים בקריאה וכתיבה ויצטרכו יותר שיעורים בתחומים אלו.

מסיבות אלו הכנה בקורס TOEFL קבוצתי בקבוצה גדולה מאוד אינה מתאימה לרוב הנבחנים. קורס קבוצתי בנוי מתוכנית לימודים מובנית שאינה לוקחת בחשבון את ההבדלים בין נבחן לנבחן. מעבר לידע התיאורטי דרוש תרגול אינדיבידואלי אותו לא תקבלו בקורס הכנה קבוצתי גדול. מומלץ לחפש קורס שיש בו גם שיעורים פרטיים כדי לקבל את ההכנה הטובה ביותר. 

בנוסף, לא מספיק ללמוד עם מורה פרטי לאנגלית. חשוב ללמדו עם מורה פרטי ל-TOEFL שמכיר את המבחן ואת דרישותיו לעומק. גם תלמיד שקורא היטב יתקשה לעמוד בזמנים הלחוצים ובשאלות המבלבלות שבפרק הבנת הנקרא, ואפילו מי שכותב מיילים על בסיס יומי יצטרך להתרגל לסגנון הכתיבה הנדרש בחיבורים. לכן חשוב ללמוד עם מורה שיקנה לכם גם טכניקות עבודה המתאימות למבחן זה.

נעם, תלמיד TOFEL: "סיוון עזרה לי לשפר את הציון שלי מ 98 ל 106 בתוך יומיים!" 

 קראו עוד המלצות

מתעניינים בהכנה לקראת ה-TOFEL? כתבו לנו

מבחן ה-GMAT הוא מבחן מאתגר מאוד, וכדי להגיע למיצוי היכולת במבחן עצמו דרוש תרגול רב ואיכותי, שישקף הן את רמת המבחן והן את סגנונו.

חשוב להכיר היטב את המבחן ואת סוגי השאלות והמסיחים ולתרגל את שיטות העבודה עד שיהפכו לטבע שני. בנוסף, חשוב לתחקר שאלות וללמוד מהתרגול כדי לדייק ולשכלל את שיטת העבודה כדי להגיע לא רק לפתרון נכון של השאלה, אלא גם לפתרון יעיל, מהיר ומנומק.

קראו עוד על המבחן

ניתן לחשוב שהפרק המילולי ב-GMAT בודק ידע דקדוקי ושהפרק הכמותי בודק יכולות מתמטיות, אך כדי להצליח במבחן יש להבין שהמבחן אינו בודק אנגלית או מתמטיקה אלא חשיבה ויכולת אנליטית. מסיבה זו, אימוץ חשיבה ג'ימטית הוא המפתח לשיפור משמעותי בציון. חשיבה ג'ימטית היא שם כולל לשיטות העבודה והחשיבה הנלמדות בכל תחום, והן יעזרו להתמודד עם הקשיים הייחודיים שמציב בפנינו מבחן קשה זה.

המבחן דורש עבודה מהירה ומדוייקת ובעיקר דורש חשיבה. כל אדם חושב ועובד בצורה שונה - ולכן כל אחד ואחת צריכים שיטות אחרות, דגשים אחרים או גישה אחרת. בקורס GMAT בקבוצה גדולה מדי תאבד זמן יקר על למידת חומר שאתה כבר יודע או תגלה שמעבר לחומר כתוב ומצגות אין באמת ערך מוסף ללמידה בקורס. לעומת זאת, בקורס פרטי או בקבוצה קטנה כל דקה תהיה מוקדשת ב-100% לך.

יגאל, תלמיד GMAT: "סיון ואיתמר, תודה על ההשקעה, המקצועיות והנכונות!"

קראו עוד המלצות

מתעניינים בהכנה לקראת ה-GMAT? כתבו לנו

למה ללמוד דווקא אתכם ל-GMAT?

אנחנו מלמדים למבחני קבלה כבר יותר מעשר שנים. בשנים האחרונות אנחנו מלמדים יחידים וקבוצות קטנות (של שניים-שלושה תלמידים) בלבד. בקורסים שלנו אנחנו עובדים על בניית בסיס חזק, מאבחנים ומנתחים יכולות ונקודות תורפה של התלמיד באופן מדויק, ומתייחסים גם להכנה המנטלית והאסטרטגית כדי שכל מה שלמדתם יבוא לידי ביטוי גם ביום המבחן עצמו.

מה מיוחד בקורס שלכם?

ב-Focus נלמד אותך לא רק להגיע לתשובה הנכונה אלא גם להגיע אליה באופן המהיר והאלגנטי ביותר. לשם כך נפתור שאלות רבות בשיעור ונעבור על שאלות משיעורי הבית כדי לוודא שהפקת תועלת מכל שאלה והגעת לתשובה בדרך הקלה והיעילה ביותר. אנחנו שמים דגש רב על תרגול, יישום והטמעה של החומר. בקורסים רבים מעבירים ידע תיאורטי (שהוא דומה פחות או יותר בכל קורס) אך לא מוודאים שהתלמיד יודע להפעיל ידע זה בפתרון השאלה ולהשתמש בו בצורה אופטימלית. בשיעור פרטי נצפה בך פותר סימולציה שלמה, נתחקר אותה יחד אתך באופן מעמיק, ונאמן אותך בהתמודדות עם הקשיים שיציב בפניך המודל האדפטיבי.

כבר ניגשתי למבחן ואני רוצה לשפר ציון. איך עושים את זה?

אנחנו מנתחים בצורה יסודית את שיטת העבודה שלך בפתרון כל שאלה ואת האסטרטגיה בפתרון הפרק. אצל תלמידים רבים ניתן לגלות נושא "מוזנח" שבו יכולת התלמיד לא מוצתה, חוסר בידע, שיטת עבודה שלא היתה מגובשת וברורה מספיק, או חוסר בטחון ולחץ שהופיעו ברגע האמת. בעבודה עם משפרי ציון אנחנו מחפשים את המקומות בהם יש פוטנציאל שיפור ועובדים בצורה ממוקדת על ליטוש הטכניקה, שכלול האסטרטגיה או חיזוק הבטחון בזמן המבחן.

אני לומד\ת לבד ורוצה רק כמה שיעורי חיזוק. אתם יכולים לעזור?

כן. אפילו במספר קטן של שעות נוכל "להתלבש" על נושא ספציפי, לחזק נקודות תורפה או לסגור פינות. נוכל לעזור לך לתכנן את הלמידה וכמובן נהיה זמינים לכל שאלה או התלבטות שיצוצו - גם אם נפגשנו רק לשעתיים.

חבל שלא שמעתי עליכם קודם. כבר נרשמתי לקורס ג'ימט ואני לא כל-כך מרוצה.

לא נורא. בחלק מהקורסים מועבר חומר עיוני טוב, אך מכיוון שאין תרגול מספיק מרגישים לעתים שהשיטה לא עובדת. במקרה זה, נקדיש את השיעורים לחלק המעשי בלבד - כלומר נפתור עוד ועוד ועוד שאלות עד שהכל יהיה ברור ומסודר.

ההכנה ל-GRE עם Focus היא הזדמנות ללמוד מהיסוד, בצורה נעימה ובליווי אישי, ולהצליח במבחן.

מבחן ה-GRE משמש אוניברסיטאות ברחבי העולם כמבחן מיון לתארים מתקדמים בתחומים שונים. במבחן חלק כמותי, הבודק יכולות כמותיות ואנליטיות וחלק מילולי הבודק כישורים מילוליים בדגש על אוצר מילים באנגלית וכתיבת חיבורים.

זהו אינו מבחן באנגלית ומתמטיקה. לכן, גם תלמידים דוברי אנגלית ברמה גבוהה או בעלי רקע מתמטי חזק ימצאו שכדי להצליח ב-GRE הם זקוקים לשיטות עבודה חדשות, לימוד אוצר מילים בהיקף רחב ובעיקר להמון המון תרגול.


קראו עוד על המבחן

מתעניינים בהכנה ל-GRE? כתבו לנו


ההכנה ל-GRE ב Focus לא דורשת ידע מתמטי מוקדם. בקורס נלמד מאפס את כל החוקים, הנוסחאות והשיטות שנדרשות כדי להצליח במבחן. דווקא לתלמידים שמתמטיקה היא לא הצד החזק שלהם, ההכנה ב Focus היא הזדמנות ללמוד מהיסוד, בצורה נעימה ובליווי אישי, ולהצליח במבחן.

הלימודים לפרק המילולי במבחן ה-GRE כוללים עבודה על אוצר מילים, הבנת הנקרא וחיבורים. בשיעורים נלמד איך ללמוד אוצר מילים באופן אפקטיבי, ונתרגל טכניקות שיעזרו בפתרון שאלות בהבנת הנקרא ובהשלמת משפטים. בשיעור חיבורים נלמד את העקרונות של כתיבת חיבור ונבדוק חיבורים שנכתבו כחלק משיעורי הבית.

איתמר, תלמיד GRE: "הרגשתי שהיא ממש קשובה למה שחסר אצלי"

קראו עוד המלצות