"תודה על ההשקעה, הנכונות והמקצועיות"

יגאל, תלמיד GMAT

כבר בשבועות הראשונים כשהתחלתי לחשוב על לימודי MBA בחו"ל, ידעתי שהאתגר המשמעותי הראשון שאאלץ להתמודד אתו יהיה מבחן ה GMAT המאיים ובדגש על הפרק המילולי. לאחר מחקר קצר והתעניינות בקרב חברים שעברו את המבחן הבנתי שאני צריך להחליט קודם כל האם אני מעוניין בקורס באחד מהמוסדות המוכרים והגדולים או בהוראה פרטית. ע"מ להתקבל ללימודים באחד מהמוסדות המובילים ידעתי שאני צריך להוציא מעצמי את המיטב ואפילו קצת יותר. לאור זאת, בחרתי ללכת על מתכונת פרטית לחלוטין עם סיוון ואיתמר.

נק' הפתיחה שלי בפרק הכמותי הייתה גבוהה מהממוצע וזה הפך אותי לתלמיד מעט בעייתי לאור אופי המבחן. כשפגשתי את איתמר לשיעור הראשון הבנתי שהמבחן ידרוש לא רק ידע אלא בעיקר שינוי הרגלים. איתמר, במס' מצומצם של מפגשים, עזר לי להתאים את עצמי לאופי של המבחן בצורה מעולה, מעולם לא האמנתי שאמצא את עצמי מוותר על שאלות ומנחש. כמו כן, איתמר עזר לי להתמקד במס' נושאים שהתגלו כחלשים. אין לי ספק שאם הייתי הולך לקורס קבוצתי לא הייתי מצליח להגיע לאותה רמת ביצועים ובדגש על הכרת המבחן.

כבר בסימולציה הראשונה ולאחר חוויות ששמעתי מחברים הבנתי שהפרק המילולי הולך להיות מכשול רציני. הגעתי לסיוון עם ארגז כלים לא מרשים במיוחד (קריאה איטית יחסית ואוצר מילים לא רחב מדי). תוך כדי השיעורים, עברנו עם סיוון על כלל הנושאים והטכניקות. אני מוצא לנכון להדגיש את הגישה ושיטת הלימוד שסיוון התעקשה עליה. כשבועיים לפני המבחן מצאתי את עצמי מתלבט האם לדחות את המועד, לא הצלחתי לקבל את הציונים שרציתי והיו מס' נושאים שלא הצלחתי להתגבר עליהם. סיוון, ב 2 שיעורים ממוקדים עזרה לי לפצח אותם סופית ולהחליט שאני ניגש למבחן.

סיוון ואיתמר, תודה על ההשקעה, הנכונות והמקצועיות!

לבסוף הצלחתי להגיע לציון המיוחל – 740 (כמותי – 50, מילולי -40)

יגאל

[email protected]