מידע על מבחן GMAT

ללמוד עם מורה פרטי ל-GMAT

בחינת ה-GMAT  היא עבור תלמידים רבים הצעד הראשון בדרך להגשמת חלום לימודי ה-MBA בארץ או בחו"ל. לאלה מכם שרוצים להוציא מעצמם את המיטב, פיתחנו בפוקוס את הקורס הראשון בישראל שמורכב משיעורי GMAT פרטיים בלבד!

הקורס כולל בניית תכנית עבודה אישית, שיעורים פרטיים בהם נלמד את החומר לבחינה ושיטות עבודה יחודיות שפיתחנו. מורה פרטי לג'ימט יזהה אתך את נקודות החוזק והחולשה שלך ויתכנן עבורך אסטרטגיה אישית לפתרון המבחן.

למי מתאים קורס שיעורים פרטיים לג'ימט?

  • לכל מי שרוצה הכנה אפקטיבית, גמישה ומותאמת אישית לבחינת ה-GMAT
  • לתלמידים שמכוונים לציון גבוה במיוחד כדי להירשם לאוניברסיטאות המובילות בחו"ל
  • למי שזקוק לגמישות מרבית בלוח הזמנים
  • לתלמידים שזקוקים להשלמת פערים במתמטיקה או אנגלית במהלך הקורס
  • למי שזקוק לליווי אישי וצמוד וצריך מורה פרטי ל-GMAT ש"ישב" עליו ויעזור לו לעבור את התהליך.
  • למי שרוצה ללמוד לג'ימט און ליין מהבית באמצעות סקייפ ותוכנה יעודית

למה ללמוד עם מורה פרטי ל GMAT?

רוב המבחנים שאנחנו פוגשים במהלך הלימודים בבית הספר והאוניברסיטה הם מבחני ידע, מבחנים שבהם אנו נדרשים ללמוד, לזכור וליישם שימוש במידע שלמדנו. מבחן ה-GMAT לעומת זאת בוחן מיומנות, קצת כמו נגינה בגיטרה או שחייה. בדיוק כמו שיעור פרטי בגיטרה, מורה GMAT פרטי ישב לידך, יצפה באופן הקריאה, החשיבה והפתרון שלך, יכוון אותך בזמן אמת וידגים לך את השיטות היחודיות.

לפני תחילת הקורס נשב יחד לפגישה בה ננסה להבין מהי הדרך הטובה ביותר עבורך ללמוד ל-GMAT. הניסיון הרב שלנו כמורים מלמד אותנו שלכל תלמיד ותלמידה סגנון למידה שונה, רקע אחר ואילוצים שונים. בקורס ג'ימט שמורכב משיעורים פרטיים נדע להתאים לך את הפתרונות האופטימליים.

מהלך הקורס

בחלק הראשון של הקורס נלמד את העקרונות, שיטות העבודה שילוו אותנו במהלך הקורס. השיעור הפרטי יאפשר לנו להתחיל את העבודה בנקודת הפתיחה שמתאימה לך. מובן שתלמידה שלמדה תואר ראשון הנדסי מגיעה לקורס עם כלים מתמטיים שאין לבוגר תואר בתקשורת ושתלמיד דובר אנגלית ברמת שפת אם זקוק להכנה שונה מהרגיל. בשלב הזה של הקורס נפתור אלפי שאלות תרגול כדי להטמיע את החומר הנלמד ואת שיטות העבודה.

בחלק השני, נחזור ונתרגל את נקודות החולשה, נעמיק ונפגוש שיטות מתקדמות יותר ושאלות ברמת קושי גבוהה.

החלק השלישי והאחרון של הקורס יוקדש להתאמת האסטרטגיה האישית שלך למבחן. שאלות כמו כמה זמן להשקיע בכל שאלה, מתי לדלג ומתי להתעקש, איך לזהות את סוגי השאלות השונים וכו'. השלב השלישי של הקורס מביא לשיא את יתרונות הקורס הפרטי של פוקוס. רבים מהתלמידים מספרים שעבודה אישית מהסוג הזה שיפרה מאד את הביצועים שלהם ואת הציון במבחן.

רוצים לשפר ציון? מעולה!

שיעורים פרטיים לגימט הם פתרון אידאלי לשיפור ציון. נתחיל באבחון המצב הקיים ונבנה תוכנית עבודה מותאמת אישית. תוכלו ללמוד שיעורי GMAT בודדים או לעבור על כל הנושאים בקורס מקוצר.

השיעורים הפרטיים שלנו ניתנים בכל תחומי המבחן (קורס GMAT כמותי, קורס GMAT מילולי, IR, AWA) על ידי מורים מומחים בתחומם בעלי ניסיון עשיר.

מתלבטים לגבי סוג ההכנה לג'ימט שמתאים לכם?
קיבעו עכשיו פגישה עם מורי הקורס בחינם וללא התחייבות!

GMAT שיעורים פרטיים