מידע על מבחן GMAT

מבחן ג'ימט לדוגמא

מעוניינים להתרשם ממבנה מבחן GMAT?

קשה לדעת לקראת מה הולכים לפני שמתחילים באמת ללמוד למבחן, וקשה גם להעריך כמה מאמץ, זמן והשקעה יידרשו מאיתנו כדי להגיע לציון היעד בבחינת ה-GMAT. מבחן GMAT לדוגמא הוא הדרך הטובה ביותר להתרשם. אם אתם מתלבטים האם לגשת למבחן, שואלים את עצמכם עד כמה הוא קשה, או מנסים להעריך כמה עבודה בחינת הגימט תדרוש מכם, מומלץ לפתור בחינת ג'ימט לדוגמא שתתן לכם מושג לגבי הרמה ההתחלתית שלכם בבחינת ה-GMAT.

היתרונות שבפתרון מבחני גימט 
היתרונות של מבחן סימולציה הם שכך תקבלו תשובה טובה להרבה שאלות ותדעו בדיוק במה מדובר. מטרת מבחן GMAT  לדוגמא אינה לנבא ציון, אלא רק להראות מהו המצב כעת, וגם לתת לנו להתנסות במבחן ולהכיר את חלקיו השונים. לפני פתרון המבחן מומלץ לקרוא על מבנה המבחן ואפילו לפתור כמה שאלות לדוגמא כדי לדעת במה מדובר.

איזה מבחן לדוגמא לפתור

יש מבחנים להתנסות ממקורות שונים ומשונים ולכן כדאי לדעת איזו בחינה לדוגמה לבחור. המבחן המייצג ביותר הוא המבחן של החברה שכותבת את ה-GMAT, ה-GMAC, וזהו מבחן ג'ימט נאמן למציאות. מומלץ לפתור אותו כמבחן GMAT לדוגמה שכן הוא ייתן את התמונה המדוייקת ביותר הן לגבי מבנה מבחן גימט וסגנונו והן לגבי ציון GMAT  התחלתי.

ניתן למצוא בשוק עוד הרבה מבחנים לדוגמה ושאלות GMAT  לדוגמה, בתשלום או בחינם. חברות הכנה רבות כותבות גם הן מבחני סימולציה, ומאפשרות להתנסות במבחן חינם, כמו למשל מנהטן. המבחנים של חברות ההכנה השונות עשויים להיות שונים מעט מהרמה והסגנון של המבחן, אך יתנו תמונה טובה לגבי המצב ההתחלתי. 

תוצאת מבחן GMAT  לדוגמה
תוצאות מבחן הסימולציה יוכלו לעזור להחליט איזה סוג הכנה נדרש. אם תוצאות מבחן הפתיחה קרובות לציון היעד שלכם תוכלו אולי לקחת קורס ממוקד להכוונה ומיקסום התוצאה. אם ציון הפתיחה רחוק מציון היעד ויש צורך בבניית בסיס יציב תרצו כנראה לחפש קורס מקיף ויסודי. בנוסף, תוצאות בחינת GMAT  לדוגמא יאפשרו תיאום ציפיות ריאלי לגבי מידת העבודה וההשקעה הדרושות למבחן ומשך הזמן שכדאי להקדיש ללמידה.