מידע על מבחן GMAT

מתי ואיפה מתקיים מבחן ה-GMAT?


מבחן הג'ימט מתקיים בבניין ב.ס.ר 1 ברמת גן, במרכז שמנוהל ע"י חברת Pearson הבינלאומית שמנהלת את המבחן. המבחן מתקיים כל השנה, מספר פעמים בשבוע, בשעות הבוקר והצהריים. ההרשמה למבחן ה-GMAT מתבצעת מראש באתר mba.com ועלותו היא 250$.

בין מבחן למבחן צריך לחכות 16 יום. ניתן להבחן עד חמש פעמים בשנה, ולא יותר משמונה פעמים סה"כ לנבחן. למבחן יש להגיע עם דרכון בתוקף, ולוודא שהשם בו נרשמתם למבחן זהה במדויק לשם שמופיע בתעודה המזהה.

בסוף המבחן תראו את ציון ה-GMAT שלכם בפרק הכמותי והמילולי ותוכלו להחליט האם ברצונכם לשלוח את הציון לבתי הספר שבחרתם או לא. ציון רשמי מלא יתקבל באתר תוך כעשרים יום.

נהלי האבטחה והסודיות במבחן קפדניים ביותר. בכניסה לחדר הבחינה מפקידים את כל הציוד האישי בלוקר, חותמים על טפסי סודיות ונכנסים ויוצאים מהמבחן באמצעות טביעת יד אלקטרונית. בהפסקה ניתן לקחת אוכל\שתיה מהתיק שבלוקר, אבל לא להשתמש בטלפון או במכשירים אחרים. לא ניתן להכניס דבר לחדר הבחינה (מלבד התעודה המזהה) והנהלים (וגם העובדות במרכז) קשוחים ביותר.

לקראת המבחן, חשוב לדעת מה קורה גם ברגעים שלפני המבחן, שעלולים להיות מלחיצים. ניתן לצפות בסרטון הרשמי שמסביר על מרכז המבחן, והכי חשוב – לשמור על הכללים במרכז ולא להסתבך עם הבוחנות כדי שהמבחן לא יתחיל ברגל שמאל.

אצלנו ב-Focus מתרגלים סימולציות בתנאים שמדמים מבחן אמיתי, כך שברגע האמת תהיו הכי מוכנים שאפשר.