מידע על מבחן GMAT

גימט מועדים להרשמה - באילו תאריכים ניתן להירשם למבחן


מועדי מבחן גימט פרושים לאורך כל השנה, בדרך כלל יש תאריכים למבחן לפחות פעם בשבוע. ניתן להבחן בשעות הבוקר או בשעות הצהריים. ההרשמה היא על בסיס מקום פנוי לכן חשוב להקדים ולהירשם. שינוי או ביטול מועד לאחר ההרשמה כרוך בתשלום לכן כדאי להקדיש מחשבה לפני בחירת התאריך לבחינת ה-GMAT.

כדי לבדוק מתי יש תאריכים למבחן ג'ימט 2018 נכנסים לאתר הרשמי של חברת GMAC, בוחרים מרכז מבחן, ומשם ממשיכים לבחירת תאריך ושעה. המבחן עולה 250 דולר וכדי להרשם תצטרכו ליצור חשבון באתר.

בחירת תאריכים למבחן GMAT תתבצע בדרך כלל על-ידי חישוב לאחור מהדדליין לאוניברסיטה.  קחו בחשבון את הזמן שלוקח לציון להתקבל, את האופציה לגשת למבחן נוסף אם צריך, את זמן ההכנה למבחן וכמובן אילוצים אישיים שעשויים להשפיע כמו נסיעות, חופשות, או עומס בעבודה.

לדוגמה, דנה מתכננת להגיש אפליקיישן לראונד 1 באוניברסיטת TopTen בארה"ב. הדדליין לאפליקיישן הוא ב-6 לספטמבר, כלומר כל החומרים אמורים להיות מוכנים ומוגשים עד לתאריך זה, כולל ציון בחינת ג'ימט. היא רוצה לקחת טווח בטחון שיאפשר לה להבחן שוב (אם תצטרך, חס וחלילה). בין בחינה לבחינה נדרש זמן המתנה של 16 ימים לפחות. בנוסף, היא צריכה לקחת בחשבון שלציון הרשמי לוקח כשבועיים להתקבל במוסד הלימודים. בעיקר, עליה להקדיש כחודשיים-שלושה ללימודים למבחן (היא עובדת במשרה מלאה ותובענית). כלומר, כדאי לבחור תאריך למבחן הראשון שהוא לפחות חודש וחצי לפני ה-6.9, ואם אפשר אפילו לפני, כלומר בסביבות אמצע יולי. מומלץ לה להתחיל ללמוד למבחן בסביבות אפריל.

 כמובן, לכל אחד אילוצים אחרים ולוח זמנים שונה. נשמח להיפגש לפגישת יעוץ, בחינם וללא התחייבות,  ולבנות יחד תוכנית עבודה מותאמת אישית לקראת מבחן ה-GMAT .

מבחן GMAT לדוגמה

GMAT מועדים למבחן