מידע על מבחן GRE

מועדי מבחן ה-GRE

מבחן GRE מועדים - באילו תאריכים ניתן להיבחן ב-GRE?


מועדי מבחן ה-GRE  נפרשים על פני כל השנה, בדרך כלל מתקיים מבחן כל שבוע או שבועיים. שעות הבחינה הן בבוקר או בצהריים. תאריכים מפורסמים להרשמה על בסיס מקום פנוי לכן מומלץ לא לחכות לרגע האחרון ולהירשם בהקדם. שינוי המועד לאחר ההרשמה כרוך בתשלום נוסף על כן מומלץ להשקיע מחשבה בבחירת התאריך.

כדי לבדוק מתי יש תאריכים למבחן GRE  יש  להיכנס לאתר הרשמי של חברת ETS, לבחור את סוג המבחן (GRE General Test), מיקום מרכז מבחן, ומשם להמשיך לבחירת התאריך והשעה. כדי להרשם תצטרכו ליצור חשבון באתר. עלות ההרשמה לבחינת ה-GRE הוא $205.

מומלץ לבחור את תאריך הבחינה כך שישאר זמן לבחינה נוספת אם לא יתקבל הציון הדרוש. זמן ההמתנה המינימלי בין בחינות הוא 21 יום.

אם תרצו לדחות או לבטל את ההרשמה תוכלו לעשות זאת עד 4 ימים לפני מועד בחינת ה-GRE, בתשלום נוסף של $50. אחרת, תחויבו במחיר הבחינה המלא.

אם כבר נבחנתם בעבר ותרצו לשפר את הציון, תאלצו להמתין לפחות 21 ימים בין בחינה לבחינה ובכל מקרה לא תוכלו להיבחן מעל 5 פעמים בטווח של שנה אחת.

מתלבטים בקשר להרשמה והכנה ל-GRE? נשמח להיפגש לשיחת יעוץ בחינם וללא התחייבות, ולבנות יחד תוכנית עבודה לקורס GRE מותאמת אישית. 

לסרטון הסבר על הרשמה למבחן ה-GRE לחצו כאן:

איך נרשמים לבחינת ה-GRE